Webolit Nieruchomości

Firma WEBOLIT od ponad 30 lat działa w biznesie, głównie w branży nieruchomości, ale również w budownictwie, przemyśle motoryzacyjnym i w medycynie. Swoją działalność prowadzi na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Przez wiele lat WEBOLIT stale współpracowała z firmą BASF jako jej wyłączny przedstawiciel w branży lakierów samochodowych w Polsce. Firma WEBOLIT była również jedynym właścicielem Prywatnego Szpitala Weiss Klinik – znanego zarówno w kraju, jak i poza jego granicami ośrodka okulistycznego, specjalizującego się m.in. w laserowej korekcji wad wzroku.

Weiss Klinik firma WEBOLIT stworzyła od podstaw. Najpierw nabyła teren po dawnych przychodniach zakładowych KWK „Barbara” w Chorzowie przy ul. Wiejskiej 4. Nieruchomość poddała gruntownej renowacji i zaadaptowała na potrzeby ośrodka medycznego, którego była właścicielem do roku 2014.

Firma WEBOLIT jest właścicielem i zarządcą nieruchomości komercyjnych, m.in. biurowców Redenberg Office Park w Chorzowie i Porcelanowa 19 w Katowicach.

Wieloletnie doświadczenie biznesowe i solidny kapitał inwestycyjny to fundamentalne wartości firmy WEBOLIT, której właściciele w relacjach biznesowych stawiają na partnerską współpracę, bezpieczeństwo i zaufanie.

Nieruchomości

Redenberg Office Park - stylowe powierzchnie biurowe

Redenberg Office Park w Chorzowie przy ul. Lwowskiej 34 to ekskluzywny XIX-wieczny pałacyk, dawna siedziba słynnej restauracji „Redena”. Budynek wraz z otoczeniem poddany został w latach 2007-2008 generalnemu remontowi i zaadoptowany na powierzchnie biurowe o łącznej powierzchni użytkowej blisko 2.000 m².

Porcelanowa 19 - właściwy adres dla Twojej firmy

Porcelanowa 19 to nowoczesny, bezpieczny i ekologiczny kompleks biurowy w Katowicach, zlokalizowany na zielonym terenie blisko 7 tys. m2. Jego strategicznym atutem jest położenie. Biurowiec znajduje się w samym sercu głównych węzłów drogowych Śląska.

Kontakt

WEISS Sp. k.

ul. Lwowska 34,
41-500 Chorzów
NIP: 627-274-18-02, KRS: 0000563150
Sąd Rejonowy w Katowicach Wydział Gospodarczy KRS

tel: 668 135 668
e-mail: sekretariat@webolit.pl

Polityka prywatności